Талант на Ботев избухна с 4 гола срещу Пирин(ВИДЕО)

0
-
-

Ботев Пловдив разби с 5:0 Пирин Благоевград в среща от втория кръг на Елитната юношеска група до 19 години.Над всички бе нападателят Иво Казаков, който заби четири гола във вратата на Пирин.В 25-ата минута Казаков бе изведен сам срещу вратаря и прати топката покрай него за 1:0.В 43-ата минута играчите на Петър Пенчев и Димитър Пашев стигнаха до втори гол. Иво Казаков осъществи индивидуален рейд и с прецизен удар от границата на наказателното поле покачи на 2:0.Второто полувреме стартира със светкавичен гол за „канарчетата. Футболист на „жълто-черните“ проби отляво и центрира, Иво Казаков шутира, първоначално топката рикошира в бранител и се върна в нападателя, който със силен шут отблизо оформи своя хеттрик. В 72-ата минута Димитър Балинов центрира отдясно към Иван Василев, атакуващият футболист шутира от 15 метра и топката влетя във вратата, като се получи лек рикошет от тялото на защитник. Крайният резултат бе фиксиран в 85-ата минута, когато Иван Василев центрира отдясно, а Иво Казаков на празна врата вкара четвъртия си гол. Това бе втора поредна тежка загуба за орлетата на Александър Царевски, след като в първия кръг паднаха с 0:4 у дома от Левски.