Свети Никола удари Левски и влезе в Югоизточната Трета лига!(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Свети Никола победи с 4:2 Левски Крумовград и влезе в Югоизточната трета лига. Сблъсъкът на градския стадион в Първомай,бе излъчен на живо в Kotasport.com.

Срещата в Първомай предизвика голям интерес -сред зрителите са бившият президент на Ботев Пловдив Ангел Палийски,настоящият директор на канарчетата Асен Караславов и бившият лидер на феновете на ЦСКА Димитър Ангелов -Дучето.Победителите показаха характер,диктуваха събитията на терена и повече от заслужено спечелиха. Момчетата от Свети Никола изпращат един наистина незабравим сезон.

Изненадващо след 10 минути игра Ергюн Али откри за Левски. Стефан Стаматов изравни след 15 минути игра, а Найден Тальоков изведе в 41-та минута Свети Никола напред. Отново той уби интригата четири минути след началото на второт полувреме с втория си гол в мача. Емил Гетов след час игра вкара и четвърти гол за Свети Никола. Крайното 4:2 оформи Ерол Устов – вратарят на Левски Крумовград.