Свети Никола тресна Странджанец за едно полувреме

0
chernomoretz sveti nikola 7
-
-

Свети Никола записа втора победа в „А“ Областна футболна група. Възпитаниците на Павлин Ковачев се наложиха с 5:2 като гости на Странджанец (Царево). По този начин бургазлии събраха 9 точки.

Всичко в мача бе решено още през първото полувреме, когато Свети Никола водеше с 4:0. През втората част настъпи отпускане в редиците на бургазлии, които допуснаха две попадение, а вкараха само едно. С четири гола за победителите се отличи Асен Джамбазов, а един добави Пламен Иванов.

svn ml 1

Същевременно, младшата възраст на „светиите“ обърна с 3:2 Звездичка. Възпитаниците на треньорския тандем Йоско Йосков и Борис Борисов на два пъти изоставаха в резултата, но проявиха воля и характер и се поздравиха с крайния успех.