Сухия: Можеше дори да спечелим, което нямаше да е заслужено

0

Старши треньорът на Царско село – Антони Здравков – сподели мнението си за равенството (3:3) с Черно море.

„През първото полувреме допуснахме елементарни грешки, особено при головете, не стояхме добре. Не знам дали е така, но това мисля, че се дължи на леко отпускане при нас. Това се видя и в предишния мач и тези грешки бяха наказани. През второто полувреме те можеха да затворят мача. След това изравнихме, можеше дори да спечелим, което нямаше да е заслужено, но точка във Варна е хубав резултат.

Знаехме за стила на Черно море, играчите бяха предупредени. Елементарните грешки обаче бяха по наша вина. В днешния мач хората от пейката вдигнаха нивото и темпото и оттам дойдоха и положенията пред вратата на Черно море“, коментира Здравков.