Сухия: Аз видях гол! Съдията ми каза, че има фаул, после, че не фаул, а засада…

0

Старши треньорът на Ботев (Враца) – Антони Здравков, сподели мнението си за загубата в 0:2 от Славия.

„Първото полувреме не бяхме убедителни в средата на терена и защита. Допуснахме елементарен гол. Нямам обяснение как е възможно. Второто полувреме коригирахме мотивацията си. Червеният картон на Славия ни улесни. Напрежението наля тежка мисъл. Трудно взимахме верни решения. Създадохме положения, но не можахме да ги реализираме.

Трябва да излизаме със свежи глави от първата до деветдесетата минута и да взимаме верни решения. Трябва да коригираме и мерника.

Аз виждам гол. И тук приключва моето виждане. Нас ни изнерви това, че първо се дава гол, след това се отменя. Обясни ми се, че има фаул. След една минута главният съдия ми казва „Не е фаул, засада е“. Това подлуди хората“, коментира Сухия.