Струмска слава удари Крумовград с гол-красавец (ВИДЕО)

0
-
-

Струмска слава победи като домакин Крумовград в мач от V кръг на Втора лига. На стадиона в Радомир възпитаниците на Юрий Васев се наложиха с 1:0.

Първото полувреме бе изключително скучно, без нищо съществено и пред двете врати. Втората част продължи в същото русло до 65-ата минута, когато Струмска слава поведе. След центриране от корнер, топката стигна до Борислав Николов. Капитанът на домакините посрещна много технично с пета, кълбото се чукна в лявата греда и спря в мрежата за 1:0.

В 71-ата минута домакините имаха добра възможност да удвоят аванса си. Ударът от границата на наказателното поле на капитана Борислав Николов, обаче бе уловен от Благой Макенджиев.

Гостите отговориха 5 минути по-късно. Калоян Стефанов овладя на гърди в наказателното поле и стреля в долния ляв ъгъл на вратата. Драгомир Петков обаче плонжира и успя да избие в корнер.

В последната минута на редовното време Петков имаше още решителна намеса, улавяйки удар в долния му десен ъгъл.