Струмска слава се разделя със 7 футболисти накуп

0
strumska slava
- -

ФК Струмска слава изказва своята искрена благодарност към състезателите, които няма да продължат с отбора през новия сезон.

След представянето си с екипа на Струмска слава, Александър Михайлов, Дейвид Джоров и Даниел Начев продължават професионалните си кариери съответно във „Вихрен“, „Рилски спортист“ и „Спортист“ (Своге).
Димитър Митов и Любомир Тодоров ще продължат в „Беласица“.
Димитър Савов и Кристиян Слишков се връщат в родния си клуб – „Миньор“ (Перник).
Благодарим на всички тях за проявения професионализъм, отдаденост и усилия, докато носеха екипа на „Славата“.

Пирин привлече племенника на Боби Галчев!

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани