Струмска слава с трета победа за седмицата

0
strumska slava otbor

Струмска слава (Радомир) победи Спортист (Своге) с 2:1 в контролна среща, която се игра на стадион „Цар Самуил“ в Петрич. В 31-ата минута Йоан Маринов от Спортист откри резултата. След почивката по-добрият отбор на терена беше този на Струмска слава. В 51-ата минута Борислав Николов със страхотен шут изпрати топката в горния десен ъгъл на вратаря Александър Стоянов за 1:1. Две минути по-късно Александър Аспарухов уцели напречната греда, а победното попадение в срещата отбеляза Димитър Петков от фаул в 86-ата минута.Това бе трета поредна победа за седмицата за Славата, след като преди това бяха победени Банско с 3:1 и Добруджа с 2:0. Възпитаниците на Владимир Димитров продължават и без загуба в този подготвителен период.