Струмска слава с нова победа-превзе и Симитли!

0
-
-

Струмска слава постигна убедителна победа след обрат с 3:1 при визитата си на Септември на градския стадион в Симитли.

Това се случи в среща от 10-ия кръг на Втора лига, а след нея тимът от Радомир е трети в класирането с актив от 20 точки и е само на 2 пункта от върха.Крум Николов откри за домакините от Симитли в 13-ата минута. Това бе първо попадение за Николов,след като през зимата се завърна от Беласица. До почивката нямаше повече попадения и домакините излязоха с аванс от гол на полувремето.

Капитанът на радомирци Борислав Николов заби две попадения за пълния обрат, след като бе точен в 60-ата и 67-ата минути.Това определено направи така, че домакините да рухнат и допуснаха и трети гол до самия край, който бе дело на Милислав Попович в 84-ата минута.

Това е и трети пореден мач за тима от Симитли във втория ешалон, в който отборът не познава вкуса на успеха. А две от тези срещи Септември повеждаше в резултата. Септември останаха с 12 точки на осмо място.

Да видиш ти! Хебър пуска свободен вход за мача с ЦСКА-София!