
Отборът на Струмска слава привлече двама футболисти на ФК Кюстендил ,пише Pirirnsport.com.
Това са доскорошния кахитан на кюстендилици Боян Славков и Любослав Любомиров. Това са и първите трансфери за лятото на втория в Югозападната Трета лига за новия сезон.
Славков е и бивш футболист на Марек,стигна и до аматьорския национален отбор. Любомиров ,освен за родни яси ФК Кюстендил ,има и един сезон с Вихрен,с който спечели и промоция за Втора лига.






