Струмска слава пречупи Нефтохимик у дома

0

Струмска слава победи с 2:1 у дома Нефтохимик в мач от 22-ия кръг на Втора лига. Това бе трета победа в последните четири срещи за възпитаниците на Владимир Димитров.Всичко по-интересно на стадиона в Радомир се случи в първите 20 минути на мача.

Домакините дръпнаха в резултата с два гола в началото. Капитанът Димитър Петков откри още в 5-ата минута, а в 15-ата  Андриан Чаволи удвои. Това бе първи гол за бившия младежки национал на Македония с екипа на Струмска слава.Гостите от Бургас бързо върнаха едно попадение чрез Иван Колев в 21-ата минута, но до края на двубоя така и не успяха да стигнат дори до равенството.

В класирането Струмска слава вече е на 13-та позиция с 22 точки, а Нефтохимик остава 5-ти с 33 пункта.