Струмска слава не се спира!Записа победа №7!

0
-
-

Струмска слава за пореден път показа изключително стабилно представяне, след като надделя с 1:0 на стадиона в Радомир тима на Янтра Габрово. Това бе победа №7 от началото на сезона.
Това стана в среща от 11-ия кръг на Втора лига, а след нея момчетата на Владимир Димитров са на равни точки с втория Спартак (Варна), както и на равни точки с Етър и Миньор от Перник.

Единственото попадение бе дело на Борислав Николов, който се разписа в 13-ата минута, а гостите останаха с човек по-малко в края на първото полувреме. Срещата ще се запомни с 11-те жълти и 1 червен картон.

В този мач радомирци имаха доста кадрови проблеми и се наложи спешно прекрояване на състава заради отсъствието на Попович и Янев, а освен това Мицаков бе под въпрос за срещата, но все пак стистна зъби и игра. В следващия кръг Славата гостува на Миньор Пк в местното регионално дерби.