Струмска слава без проблеми със слаб Левски Лом

0

В днешния мач от седмия кръг на Втора Лига отбора на Струмска Слава победи с 2:0 Левски Лом на Стадион „Христо Радованов” пред 500 зрители. Радомирци бяха по-активният отбор и диктуваха играта през целия мач. Това бе и пети пореден мач за възипатниците на Владимир Димитров без загуба.

Още в 23-ата минута Борис Иванов направи добър пробив от левия фланг и центрира много добре топката към Александър Аспарухов,който отправи неспасяем изстрел с едно докосване и вкара кълбото във вратата пазена от Диян Вълков.През втората част радомирци не позволиха на ломчанлии да върнат един гол и така се стигна до 90-а минута,когато нашите момчета спечелиха ъглов удар и след хубаво центриране Милислав Попович надскочи защитата на Левски и вкара топката с глава и така удвои резултата в полза на „Славата”. След днешната победа отбора на Струмска Слава е на 2-ро-о място във временното класиране и е с 2 точки по-малко от лидера Спартак Варна.
Гостите от Лом отново бяха бледа сянка на отбора от миналата година.След раздялата с Емил Велев и Румил Жотев отборът не може да намери себе си.Новият настваник Ивайло Василев изненадващо пусна сред титулярите новите попълнения Петър Генчев и Даниел Пехливанов,които са буквално на по три тренировки с Левски Лом. И Мариян Огнянов ,който уж напусна, а после се завърна в отбора и наруши игровия си ритъм…