Странно или не – ЦСКА-София още няма победа с 2 гола разлика! „Червените“ са единственият отбор, който…

0

След 12 изиграни кръга този сезон, ЦСКА-София все още не е побеждавал с 2 гола разлика в Първа лига. През миналия сезон червените постигнаха такъв успех за първи път в 10-ия си шампионатен мач – 3:0 над Царско село на „Армията“ с голове на Coy, Тиаго и Жеферсон, пише „Тема спорт“.

ЦСКА-София все още не е отбелязвал 2 гола през първото полувреме в първенството. До 45-ата минута армейците са вкарали едва 4 от 18-те си попадения в шампионата. Най-много тимът вкарва след 75-ата минута. Тогава е реализирал 7 гола – 38.9% от всичките си попадения.

Няма тън-мън: Бруно въвежда казармен ред на „Армията“! Който не се съобразява – изхвърча

Срещу Монтана на „Огоста“, Пламен Гълъбов и Юрген Матей за първи път бяха двойка в центъра на защитата на ЦСКА-София.

С появата си на „Огоста“ в 90-ата минута, Валентин Антов продължава да няма изпуснат мач от началото на сезона. Другият такъв в състава е халфът Амос Юга. В състава обаче няма играч, изкарал всичките двубои от начало до край.

Али Coy реализира третия си гол в първенството при 2:1 над Монтана. Любопитното е, че и трите му попадения са били втори за ЦСКА-София. Разписа се при 2:2 срещу ЦСКА 1948 и при 2:1 над Ботев Враца.

На „Армията“ пращат Стойчо Стоилов в миманса!

Под ръководството на временния треньор Даниел Моралес, ЦСКА-София спечели и двата си шампионата мача – преди това победи с 1:0 Царско село.

Армейците са единственият отбор в първенството, разписал се и в 12-те кръга. Лудогорец също не е пропуснал да вкарва в срещите си, но има 11 двубоя дотук.