Страхотна драма с 6 гола за едно полувреме! Спартак (Вн) поведе в 92-ата минута на ЦСКА 1948, но не победи (ВИДЕО)

0
Снимка: facebook.com/fcCSKA48

Спартак (Варна) изпусна да победи ЦСКА 1948 в мач от XXIX кръг на efbet Лига. На “Коритото” в морската ни столица съперниците си спретнаха изключително драматично равенство – 3:3. „Соколите“ поведоха с 2:0, гостите успяха набързо да изравнят, но във 2-ата минута на добавеното време на срещата воденият от Димитър Димитров тим стигна до 3:2. В последните секунди на петте минути продължение пък ЦСКА 1948 успя да грабне точката. Всички 6 попадения паднаха през второто полувреме.

В 17-ата минута Ивей Ромееш получи в наказателното поле, но стреля доста неточно.

120 секунди по-късно Радослав Кирилов бе изведен от Фуртадо в наказателното поле, изпревари Дичевски, нанесе удар покрай него, но и покрай вратата.

В 25-ата минута Ивей Ромееш центрира по земя отдясно. Виктор Митев успя да засече от малък ъгъл, но топката срещна дясната греда.

В началото на втората част Педриньо получи топката пред наказателното поле, завъртя се и стреля. Иван Дичевски обаче плонжира и със сетни сили успя да с една ръка да избие в корнер.

В 53-ата Дичевски отново се намеси решително, този път след шут от движение на Радослав Кирилов.

Спартак поведе в 58-ата минута. Румен Руменов отклони с глава центриране от корнер, а Луан отблизо засече от въздуха за 1:0.

В 70-ата минута Спартак удвои аванса. След удар на Ивайло Климентов топката с късмет стигна до Виктор Митев, който даде успореден пас. Връхлитащият Евандро пък прати топката в мрежата за 2:0.

В 76-ата минута ЦСКА 1948 върна едно попадение. Елитон се извиси пред вратарското поле след центриране от корнер и засече неспасяемо с глава за 2:1.

Само 5 минути по-късно „армейците“ изравниха. Георги Русев центрира отдясно. Роберто Хименез опита да изчисти с глава, но вместо това прати топката в собствената си врата за 2:2.

Секунди след това Умарбаев центрира от фал. Алекс Колев засече с глава, но покрай вратата.

В последната минута на редовното време шут на Баланюк от границата на наказателното поле мина над напречната греда.

Във 2-ата минута на даденото продължение Спартак стигна до победата. Лерой Микелс получи вдясно от наказателното поле и даде успореден пас. Евандро пък засече пред вратарското поле за 3:2.

В последната минута на петте добавени пък ЦСКА 1948 изравни. Георги Русев получи на 3 метра пред вратарското поле и с плътен шут не остави шанс за реакция на Дичевски за крайното 3:3.