Стойчо Младенов с равенство в Казахстан(ВИДЕО)

0
-
-

Воденият от Стойчо Младенов Кайсар Кизилорда завърши наравно 1:1 срещу Ордабаси в мач от 9-ия къг на казахстанското първенство. Така „пустинните вълци“ събраха 14 точки и заемат 4-о място във временното класиране. Ордабаси е трети също с 14 точки, но е с два мача повече от тима на Стойчо.

Съперникът на Младенов поведе в 24-ата минута. Тогава се разписа бившият футболист на Ботев (Пловдив) и Лудогорец Жоао Пауло. В 55-ата минута Реджиналдо възстанови равенството. Българският нападател Александър Колев остана неизползвана резерва за Кайсар.
„Тактически действахме добре. Пресирахме съперника, когато трябваше. Това даде резултат. Доволни сме от точката, но не трябва да се отпускаме. Предстои ни да играем на два фронта. Ще подходим рационално и максимално отговорни към всяка среща. Благодаря на футболистите за старанието и качествената игра“, коментира легендата на ЦСКА.

Убедителен лидер в първенството е Кайрат с 21 точки. Местният хегемон Астана е в криза и изостава на 6 точки, а вчера направи 1:1 с Шахтьор (Караганди) у дома.