Стойчо Младенов има много проблеми за решаване

0
-
-

Вчера точно в 10:00 сутринта Стойчо Младенов изведе състава на ЦСКА-София за първа тренировка след завръщането си. Той запозна играчите с начина, по който иска тимът да изглежда, както и с целите пред тях. След заниманието Екзекутора проведе и индивидуални разговори с част от футболистите, пише „Тема спорт“.

Младенов и щабът му имат много проблеми за решаване и твърде малко време. От една страна, над половин дузина играчи са с контузии, като сред тях единствено Валентин Антов е с големи шансове да участва в следващия мач. От друга, играта на тима определено не върви и има нужда от подобрение. Въпреки победата срещу ЦСКА 1948, в големи периоди от мача, особено през второто полувреме, изглеждаше, че червените нямат идея как да стигнат до противниковата врата.

ЦСКА-София гостува на Лиепая след само 2 дни – в четвъртък от 17:00, и няма право на грешка, ако иска да повтори европейския пробив от миналия сезон.