Стойчо Младенов ги почна в Казахстан

0
стойчо младенов

Стойчо Младенов започна по най-добрия начин новия сезон в Казахстан. Неговият Кайсар се наложи с 1:0 в домакинството си на Иртиш в първия кръг от Висшата лига. Грузинският национал Елгуя Лобжанидзе отбеляза единствения 11-ата минута след чудесно заучено изпълнена свободен удар. Герой обаче бе вратарят Мрсел Исламкулов, който спаси дузпа в 85-ата минута.

27-годишният нападател Алекс Колев се появи в игра за пустинните вълци в заключителните етапи на срещата. Любопитното е, че това е първа победа на отбора на българина на новия им стадион, който беше открит през есента на 2019-а. Стойчо Младенов, който бе избран за Треньор №1 на миналия сезон в Казахстан, остана единственият наш роден наставник в първенството.