Стефано Макопи: Държим съдбата в нашите ръце и вярваме, че ще се спасим

0

Треньорът на Царско село Стефано Макопи заяви след победата над Пирин Благоевград с 2:0, че отборът държи съдбата в ръцете си и вярва, че ще се спаси.

Държахме висок ритъм на мача през първото полувреме. През второто полувреме не контролирахме мача така, както искахме“, коментира Макопи.

Търсихме грешката в съперника. Държахме висок ритъм на мача и се опитахме да провокираме техни грешки с високата преса“, добави италианецът.

Ние вярваме, че може да се спасим и ще вярваме до края. Докато имаме математически шансове ще се борим да се спасим.“

В момента съдбата е в нашите ръце и вярваме, че ще се спасим. Зависим и от резултатите в другите мачове. Вярваме, че ще постигнем целта си“, каза още Макопи.