Спряха тока и на „Герена“, и на Левски! Камбуров пак попиля „сините“ (ВИДЕО)

1
-
-

Левски претърпя нова тежка загуба насред „Герена“. Този път, в мач от efbet Лига, „сините“ отстъпиха с 1:3 на Берое. В кошмар за столичния гранд отново се превърна неостаряващият Мартин Камбуров, който наниза 2 попадения във вратата на Милан Миятович.

След 120 секунди игра Минчев стреля хубаво, но Миятович спаси.

В 11-ата минута пък срещата бе прекъсната, тъй като осветлението на „Герена“ угасна. Причина за това стана токов удар. За да бъде пуснато отново осветлението и мачът да бъде подновен, бяха необходими малко повече от 20 минути.

Малко след като спорът между двата отбора бе възобновен, Берое поведе. В 39-ата минута Нашименто загуби топката в центъра на терена, като останаха съмнения за нарушение срещу него. Удар на Минчев бе блокиран. Топката обаче стигна на дъгата пред наказателното поле до Еуженио, който с плътен удар я прати в долния десен ъгъл на вратата на Миятович за 0:1.

В 45-ата минута Робърта стреля, топката рикошира в Станислав Иванов и бе на път да изненада Перниш, който все пак плонжира и изби.

В 16-ата минута на даденото продължение, Берое можеше да удвои аванса си. След центриране от корнер, Бандаловски засече с глава, но топката срещна дясната греда.

Това все пак се случи в 55-ата минута. Бригидо пусна към Еуженио, който пък от своя страна изведе Камбуров сам срещу вратаря. Опитният нападател от своя страна без проблеми преодоля Миятович за 0:2.

В 60-ата минута Перниш спаси опасен удар на Нашименто.

В 67-ата минута Берое стигна до класиката в резултата. Еуженио бе изведен сам срещу вратаря, но Миятович спаси. Топката обаче отиде у Камбуров, който реализира второто си попадение за 0:3.

Четвърт час преди края Левски върна едно попадение. Мазурек отне топката от Желев пред наказателното поле, нахлу в наказателното поле и с плътен удар намери долния десен ъгъл на вратата на Перниш за 1:3.

В 82-ата минута „сините“ можеха да върнат интригата в мача. Паулиньо получи около точката за изпълнение на дузпа и стреля, но Перниш спаси.

В даденото продължение Бригидо можеше да вкара четвърти гол. Ударът му от 7-8 метра обаче бе спасен с крак от Миятович.