Спортист Своге с важна победа в Добрич

0
Спортист Своге постигна обрат срещу Добруджа и взе трите точки след победа с 2:1. Домакините първи вкараха гол в 25-ата минута, след като засече топката след центриране в наказателното поле и точен удар на Стефан Митев.

10 минути по-късно Деян Христов изравни след чудесен удар извън наказателното поле.Победното попадение бе дело на Иво Харизанов, който след корнер, направи странична ножица, топката се удари в гредата и тупна зад голлинията.
Стефано Кунчев направи няколко блестящи спасявания, с които не позволи на домакините да изравнят.
Спортист контролираше двубоя през всички 90 минути, създаде няколко много добри голови положения, но не успя да вкара трети гол. Момчетата на Ивайло Василев изпълниха над 12 ъглови удари пред вратата на съперника.