Спортист обърна Локо (Сф)

0
sportist svoge

Спортист (Своге) победи Локомотив (София) в контролна среща. На стадиона в столичния квартал „Надежда“ гостите се наложиха с 2:1.

Домакините поведоха в 28-ата минута. Карлос Франса изведе Стив Траоре сам срещу вратаря. Първият удар на национала на Бенин бе отразен от Иван Гошев, но при добавката бе точен за 1:0.

Спортист отговори светкавично и 120 секунди по-късно изравни. Светослав Диков засече с глава центриране от корнер за 1:1.

В 55-ата минута тимът от Своге осъществи обрат. Радослав Живков се възползва от грешка в отбрана на „железничарите“, излезе сам срещу вратаря и го преодоля за 1:2.

В даденото продължение Лука Иванов получи директен червен картон, след като фаулира откъсващ се сам срещу вратаря съперник.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): 24. Любенов, 44. Орачев, 13. Рапосо, 4. Димов, 2. Кардосо, 26. Милошев, 10. Николов, 21. Иванов, 16. Мечев, 11. Франса, 98. Траоре

СПОРТИСТ: 1. Гошев, 14. Самба, 73. Георгиев, 20. Маджаров, 22. Чиликов, 10. Семерджиев, 99. Н’Сонде, 79. Сиромахов, 9. Живков, 15. Диков