Спортист не се даде и на Монтана, не знае какво е да допусне гол при Петър Колев (ВИДЕО)

0
sportist svoge botev plovdiv 2 dubal
Снимка: facebook.com/fcsportistsvoge
-
-

Монтана и Спортист не излъчиха победител в мач от ХХ кръг на Втора лига. На стадион „Огоста“ съперниците не стигнаха до гол, завършвайки 0:0. Любопитно е, че това е трети мач на тима от Своге под ръководството на Петър Колев, като и в него отборът не допусна гол.

В 10-ата минута Мехди Уамри шутира от наказателното поле. Величков обаче със страхотна намеса не позволи топката да спре в мрежата му.

В 29-ата минута Симеон Чатов центрира отляво. Илия Русинов засече опасно с глава, но топката премина покрай вратата.

В 56-ата минута Фудил стреля силно пред наказателното поле. Топката обаче прелетя над вратата.

Секунди след това Фудил изведе Карачанаков сам срещу вратаря. Величков обаче изби удара, с бе маркирана и засада.

Шут на Антон Тунгаров в 73-ата минута не намери целта.

120 секунди по-късно Спортист можеше да поведе. Чиликов засече от въздуха центриране от корнер. Топката обаче профуча на сантиметри от лявата греда.

В 80-ата минута Костов изчисти нескопосано. Топката бе овладяна в наказателното поле от Карачанаков, който стреля незабавно, но малко над напречната греда.

В 86-ата минута Карачанаков изпълни много опасно фал. Величков обаче демонстрира отличен рефлекс и спаси.

Монтана: 12. Петър Петров, 7. Андреас Васев, 3. Иван Михов, 14. Димитър Буров, 20. Стилян Николов, 13. Йордан Йорданов, 22. Стефан Каменов, 6. Ивелин Георгиев, 9. Мехди Уамри, 17. Идрисс Фудил, 71. Антон Карачанаков

Спортист (Своге): 1. Мартин Величков, 16. Богдан Костов, 6. Дилян Георгиев, 21. Александър Бастунов, 22. Павлин Чиликов, 23. Симеон Чатов, 8. Владимир Семерджиев, 17. Аюб Тазути, 7. Слав Петков, 10. Илия Русинов, 15. Георги Николов