Спортика не успя срещу Левски на старта на новото първенство

0
SPORTIKA

Вицешампионът на страната Спортика не успя да спечели първата си среща в новото първенство при жените.Момичетата от Благоевград направиха 2:2 като гост на новака Левски Чепинци. Гостите поведоха с гол от дузпа,след като Антонина Шопска бе повалена в наказателното поле. Вероника Гоцева реализира от бялата точка . До края на полувремето  домакините от Левски вкараха два гола и направиха пълен обрат. През втората част футбол почти не се игра. Момичетата от Левски накъсваха играта, лежаха по терена и бавеха времето. Съдията изпусна мача и нервите надделяваха. Въпреки това, Спортика стигна до изравнителен гол с  на Емили Дамянова.
След последния съдийски сигнал последваха и много грозни сцени.Следващата събота Спортика е домакин на Дунав Русе в Благоевград.