spartak varna
Снимка: facebook.com/ПФК-Спартак-Варна
-
-

Спартак разгроми с 5:1 Светкавица при гостуването си в контролна среща в Търговище. Варненци откриха резултата чрез Валентин Веселинов в 23-ата минута, който бе точен с удар от границата на наказателното поле. В 46-ата Милен Николов удвои разликата с глава след хубаво центриране на Веселинов. В 61-ата минута Васко Боев се разписа от дузпа за спъване на Виктор Димитров в наказателното поле. Малко след това Веселинов вкара много красив гол с удар от 25 метра, след който топката влезе под горната греда. В 83-ата минута Десо Дяков направи 5:0 за Спартак, след като излезе сам срещу вратаря, излъга го и вкара. В последната минута домакините получиха пресилена дузпа, от която оформиха крайния резултат.За варненци игра и дошлият на проби от Лудогорец Иван Великов.

Следващата контрола на тима на Енгибар Енгибаров е на 4 август (събота) срещу Тополи на стадион “Локомотив” във Варна.