Спартак Вн спря с 6-ца устрема на Устрем

0
57072613 10158227094508368 97087701366341632 n

Отборът на Спартак (Варна) разгроми с 6:0 като гост Устрем (Дончево) в среща от XXIV кръг на Североизточната Трета лига. Румен Николов откри резултата в 24-ата минута, а Стефан Иванов направи удвои в 30-ата, като при тази разлика двата тима се оттеглиха на почивката.
Малко след подновяването на играта Беадир Беадиров се разписа за варненския тим, Николов отбеляза втория си гол в 57-ата, Мирослав Георгиев бе точен в 63-ата, а в 84-ата Беадиров оформи крайния резултат.
В следващия кръг Спартак (Варна) приема аутсайдера Волов (Шумен).
Съставът: Иван Иванов, Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев, Стефан Иванов, Мирослав Георгиев, Ивайло Русев (64 Благовест Гачев), Румен Николов, Валентин Веселинов (67 Тодор Маринчев), Беадир Беадиров, Юлиан Загоров (54 Илиян Неделчев)