Спартак (Вн) се развихри при новия треньор, прегази Марек (СНИМКИ)

0
spartak varna marek

Спартак (Вн) постигна убедителна победа в VII кръг на Втора лига. „Соколите“ се наложиха с категоричното 4:0 като домакини на Марек. Това бе първи двубой за тима от морската ни столица след раздялата с Валентин Илиев, който бе временно заменен от Васил Петров.

Спартак поведе след по-малко от 180 секунди игра с гол на 1:0 Виктор Митев. В 57-ата минута Ахмед Ахмедов удвои аванса на „соколите“, а Ивей Ромееш направи резултата класически в 78-ата минута. В даденото продължение пък резервата Хидает Хюсеин оформи разгромното 4:0.

С днешната си победа варненци се изкачиха на второ място във временното класиране, събирайки 13 точки – на 2 зад лидера Септември (Сф), който обаче е с мач по-малко. Дупничани пък остават на 6-а позиция с 12 точки.