Спартак с нова победа за Купата

0
-
-

Спартак победи Локомотив с 2:0 и продължава напред в турнира за Купата на БФС при набор 2003.

„Гладиаторите“ на Неделин Петров доминираха през целия мач.Резултата откри Мариян Гиров в 23-та минута след отлична самостоятелна акция.В 38-та отново Мариян Гиров направи резултата 2:0. Той получи отличен пас от Георги Камбуров и с удар от движение не остави шанс на стража на Локомотив.

Гиров можеше да направи резултата класически още преди края на първата част, но ударът му бе спасен от вратаря на съперника.През второто полувреме липсваха много голови ситуации.

Кристиян Кодуков изпусна най- чистото положение, когато се оказа сам срещу вратата, но ударът му мина на сантиметри от страничния стълб.Следващия съперник на Спартак за Купата е Асеновец.