Спартак с класика срещу Верея в Стара Загора

0
-
-

Спартак постигна класическа победа с 3:0 като гост над Верея в мач от 13- ти кръг на първенството на Югоизточна Трета лига. Двубоят се игра на осветление на „Трейс Арена“.

Спартак обаче взе инициативата и стигнаха до гол още преди почивката. В 38-та минута юношата Кристиан Кодуков се разходи по аутлинията, премина през двама играчи на съперника и с хубав удар по земя откри резултата. Две минути по- късно голмайсторът Любо Цеков получи хубав пас в наказателното поле и с плътен удар удвои резултата.

Сокол навакса 2 гола пасив и обърна Спартак за Купата

Второто полувреме Спартак продължи да атакува. В 58та минута Любо Цеков направи резултата класически, след като стреля силно, стражът на Верея изби, но Цеков довкара топката в мрежата за 0:3. Юношата Давор Илиев можеше да покачи резултата, но ударът му мина в страни от вратата.

Така Спартак вече има в актива си 16 точки, а в следващия кръг на стадион „Тодор Диев“ на 7 ноември приема тима на Борислав Първомай.