Спартак с класика срещу Марица,капитанът пак блести

0
-
-

Спартак завърши с класическа победа серията от контролни срещи. „Гладиаторите“ победиха с 3:0 тима на Марица Милево. Двубоят се игра на стадион „Ангел Димитров“ в близкото до Пловдив село.

В 9-тата минута Йордан Минев уцели напречната града след удар от 20 метра, след което попадна в Мартин Симеонов и той я вкара в мрежата за 0:1.След още 9 минути Мартин Симеонов направи резултата 2:0 с плътен удар от границата на наказателното поле.В 58-та минута капитанът Кирил Георгиев направи отлично двойно подаване със Станимир Димитров и се озова сам срещу вратаря на Марица Милево, преодоля го и направи резултата класически.Неприятна контузия получи Христо Стамов от Спартак.

Срещата пропуснаха Александър Витанов, капитанът Христос Доков, Светослав Читаков и Любо Цеков заради леки трами. Те обаче се очаква да бъдат възстановени до 8 август, когато от 18:00 часа на стадион „Тодор Диев“ Спартак приема Гигант Съединение в мач от 1- ви кръг на Трета Лига.