Спартак пречупи Родопа в първата си контрола! Кико с гол-красавец и асистенция (СНИМКИ)

0
-
-

Спартак Пловдив започна с победа серията от контролни срещи в подготовката за участие в Трета лига. „Гладиаторите“ победиха с 2:1 тима на Родопа Смолян в мач, игран на стадион „Пловдив“.
Първото полувреме бе равностойно и двата отбора не успяха да си отбележат. Втората част започна силно за Спартак и в 58-та минута Кирил Георгиев със страхотен удар от 30 метра откри резултата, а в 63-тата гостите от Смолян изравниха. В 75-тата Кирил Георгиев напредна от ляво, центрира и Любо Цеков с глава вкара за 2:1 и донесе победата на „гладиаторите“.

И в този мач треньорът Стефан Учиков пусна в игра юноши от набор 2004 – Станислав Василев, Цветан Вълчинов, Божидар Колев и Кристиан Милушев.Следващата контрола на Спартак е срещу тима на Борислав Първомай.