Спартак Плевен обърна Поморие за първа победа

0
spartak pleven
-
-

Спартак Плевен победи с 2:1 Поморие на стадиона в Ловеч в среща от 9-ия кръг на родната ни втора лига. Това бе и първа победа за новия сезон за момчетата на Красимир Бислимов. Спартак Плевен преди седмица не се яви за гостуването на Монтана, през седмицата от отбора си тръгнаха четирима основни футболисти,но тимът показа характер. Неостаряващият Ивайло Раденцов откри резултатав 11-ата минута, а след още десет минути Преслав Антонов вкара и втори гол на неутралния терен в Ловеч. В 38-ата минута Милен Танев върна един гол за гостите.През второто полувреме момчетата на Малин Орачев не успяха да стигнат до изравнителен гол и вече са последното 17-то място с актив от 4 точки. Спартак Плевен има една повече, като всичките 5 пункта са спечелени само в домакински мачове.