Спартак Плевен изпусна Лудогорец при децата

0
SPARTAK 1919

Спартак Плевен изпусна Лудогорец в среща от 5-ия кръг на Елитната юношеска група за деца до 15 години. Домакините поведоха в десетата минута, когато Борис Димитров вкара от пряк свободен удар.След половин час игра гостите изравниха. Петко Петков получи пас зад гърба на защитата, спря хубаво на гърди и търкулна топката покрай вратаря.В 50-ата минута Тончо Георгиев донесе победата на Лудогорец, след като получи в пеналта и стреля в далечния ъгъл. Резултата от срещата малко лъже, тъй като домакините удариха две греди в мача. А първата бе и при резултат 1:0 за момчетата на Бойко Цветков. А първия гол за Лудогорец вкара нападател, който през лятото отиде в Лудогорец именно от Спартак Плевен.
В класирането на групата Лудогорец е на 4-та позиция с 10 точки, а Спартак Плевен е на 14-то място с 3 точки. Но те бяха спечелени с победа над силния отбор на Левски.