Спартак Пд не се спира! Вкара 7 на Ямбол!

0
spartak pd nova

Спартак (Пловдив) прегази Ямбол. В мач от VIII кръг на Трета лига – Югоизток пловдивчани се наложиха като домакини със 7:0.

Спартак поведе след по-малко от 120 секунди игра. Вратарят на гостите изби удар, но Тодор Тодоров не сгреши при добавката за 1:0. Отново той удвои аванса на отбора си в 15-ата минута, а в 28-ата минута Георги Лазаров оформи класиката в резултата – 3:0.

В 51-ата минута Георги Лазаров се възползва от пас на Тодоров и с второто си попадение в мача направи 4:0. 180 секунди след това той оформи своя хеттрик – 5:0. В 64-ата минута Александър Праматаорв покачи на 6:0, а в продължението на срещата Лазаров вкара четвъртия си гол в двубоя, оформяйки и крайното 7:0.

С успеха днес Спартак продължава да няма загубена точка и с 24 е убедителен лидер в класирането. Тимът на Ямбол пък е 17-и с 6 точки.