Спартак Пд и Борислав с голово реми

0
-
-

Спартак (Пловдив) завърши 1:1 с Борислав (Първомай) във втората си контролна среща от подготовката за Трета лига. Двубоят се игра на отличен терен в село Войсил.
Отборите на Спартак (Пд) и Борислав (Първомай) завършиха 1:1 в контролна среща, играна на терена в село Войсил.
Треньорът на „гладиаторите“ Стефан Учиков не можеше да разчита на Христо Стамов и Пейо Батинов.
Първи мач с екипа на Спартак изигра новото попълнение Йордан Минев, който бе в ролята на централен защитник.Отборът на Борислав откри резултата в 30-ата минута след попадение на Никола Данчев.През първите 45 минути нямаше много положения пред двете врати.Втората част започна с натиск на „гладиаторите“. Любо Цеков стреля много силно, но вратарят на Борислав спаси.В 77-ата минута Георги Чичев преодоля двама футболисти по дясното крило, намери отлично Любо Цеков, който не сгреши за 1:1.