Спартак обърна Черноморец при юношите

0
-
-

Спартак 1919 победи в Плевен Черноморец Бургас с 2:1 в Елитната група при децата до 15 години.Срещата започна равностойно, но още в 5-тата минута „Черноморец“ поведе в резултата.Минути след гола за гостите, „Спартак“ получи правото да изпълни дузпа, след нарушение срещу Калоян Иванов,но Момчил Емилев стреля от бялата точка встрани от вратата .Така Черноморец запази преднината си до края на полувремето.След почивката домакините направиха пълен обрат. Най-напред  роденият през 2006-та година Мартин Ганчев изравни, а малко по-късно влезлият като резерва  Петър Стефанов, който имаше и рожден ден донесе победата на Спартак 1919. До края на срещата повече голове не паднаха и домакините спечелиха трите точки.