Спартак няма спирка! Вкара 8 на Интер!

0

Спартак Варна записа разгромна победа над Интер (Добрич) с 8:0 в двубой от 17-ия кръг на Трета лига – Североизточна група. Двубоят се игра във Варна, въпреки че по програма „соколите“ се водят гости.През първото полувреме паднаха три гола. Стефан Иванов откри още във втората мин., в 26-ата Анте Бачков удвои резултата, а секунди преди почивката Мехмед Сабри вкара за 3:0.

Почина бивш президент на 2 футболни отбора у нас

В рамките само на 10 минути през втората част варненци забиха нови четири попадения чрез Янчо Андреев (55), Мартин Паскалев (58), Янаки Смирнов (60) и Юнуз Юнуз (64). Стефан Иванов довърши Интер в 84-ата мин.