Спартак изпусна победата в първата си контрола

0
-
-

Спартак завърши 1:1 със състезаващия се „А“ областна група Марица Милево в първата си контролна среща от подготовката за прoлетния дял на първенството в Югоизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион „Пловдив“. От ръководството на отбора обаче бяха много разочаровани от равенството срещу отбора от областните групи.

„Гладиаторите“ започнаха с тотална преса и направиха множество пропуски през първото полувреме. С гола се разминаха Любо Цеков,Георги Георгиев и Мартин Симеонов. След почивката влезиля като резерва Цецо Главчев направи отлично двойно подаване със Станимир Димитров и откри резултата за гладиаторите.В една от редките си атаки гостите стигнаха до равенството 1:1 в 83-тата на мача.

Следващата контрола на Спартак е идната събота срещу тима на Родопа Смолян в Пловдив.