Спартак и Сливен с голово реми,домакините скочиха срещу съдията!

0

Наравно – 2:2 приключиха в Пловдив местния Спартак и едноименния тим на Сливен. Двубоят бе от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мачът беше на ниво Втора професионална лига. Хиксът е закономерен, имаше и още голови положения пред двете врати. Първото полувреме завърши без попадения.
Четирите гола паднаха само за десетина минути след почивката. В 55-ата влезлия като резерва Тодор Тимонов даде аванс на пловдивчани. Скоро обаче Кристиян Стоилов изравни. В 63-ата минута Георги Лазаров отново изведе напред Спартак. След 180 секунди обаче Стоилов се разписа за втори път – 2:2. Домакините обаче имаха много претенции към съдийството на елитния рефер Валентин Железов. Който май не може да изкара нормално дори и мач и в Трета лига…