Созопол загуби първи точки у дома,8 картона и много лежане спасиха Миньор Раднево

1
-
-

Отборита на Созопол и Миньор Раднево завършиха наравно 0:0 в среща от 8-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бяха и първите загубени точки у дома за момчетата на Маргарит Димов.

Гостите от Раднево спечелиха точката обаче по-възможно най-грозния начин-с много лежане, провокации и грубости. И цели 8 картона – 7 жълти и един червен на Димитър Видев. Много неприятно впечатление направиха постоянните провокации от гостите. Старши треньорът им Иван Гаджев получи жълт картон, а Веселин Пенев на няколко пъти можеше да бъде изгонен, но се размина само с жълт картон. За да го предпази, в началото на второто полувреме треньорът го смени.

Гостите първи достигнаха до положение -Иван Иванов  удари греда с удар от границата на наказателното поле.  В края на полувремето при добавка от 2 метра Мурад Ибраим уцели падналия на земята вратар ,вместо опразнената врата. За Созопол куп пропуски след почивката направиха Антонио Ласков,Радослав Бойчев, Ариф Ферадов…но и вратарят на Миньор Михаил Михайлов направи голям мач. Две минути преди края Георги Георгиев от домакините нацели също греда.