Созопол вкара 2 гола за минута и победи Асеновец (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
sozopol asenovec (6)
-
-

Созопол победи Асеновец в мач от XXVII кръг на Трета лига – Югоизток. „Небесносините“ се наложиха като домакини с 3:1. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Морският тим поведе в 23-ата минута. Далечен удар не бе избит добре от вратаря на гостите и Борислав Трендафилов от непосредствена близост не сгреши при добавката за 1:0.

Само 60 секунди по-късно Созопол удвои аванса си. Келеши стреля от дистанция, топката отиваше право в стража на Асеновец, който обаче не успя да я улови и тя спря в мрежата му за 2:0.

Само 180 секунди след началото на втората част. Шабан Османов изпълни перфектно фал пред наказателното поле, пращайки топката в горния десен ъгъл на вратата за 2:1.

„Небесносините“ сложиха точка на спора в 86-ата минута. Христомир Иванов получи на чиста позиция в наказателното поле и с плътен шут оформи крайното 3:1.