Созопол удари Загорец и три греди (ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Созопол победи Загорец в контролна среща. На стадиона на морския тим домакините се наложиха с 1:0.

През първото полувреме най-опасното положение се откри в 43-ата минута. След центриране отдясно, Галин Димов засече с глава. Вратарят на гостите успя да докосне топката, която след това срещна напречната греда.

В 65-ата минута Венцислав Бенгюзов нанесе плътен удар по земя от границата на наказателното поле. Топката обаче се отклони в левия стълб на вратата на Загорец.

Созопол поведе в 70-ата минута. Бенгюзов нанесе отличен удар извън пеналта, намирайки горния десен ъгъл на вратата за 1:0.

60 секунди по-късно „небесносините“ можеха да удвоят аванса си. Тома Ушагелов засече добре центриране отдясно, но в горната греда.