0
sozopol sliven (10)
-
-

Созопол победи без проблеми Сливен. На собствения си стадион „небесносините“ се наложиха със 7:1

Преди началото на срещата с минута мълчание бе почетена паметта на детето, което загина при удар от мълния на стадиона на Дунав. В 5-ата минута пък двубоят бе прекъснат, за да може всички с аплодисменти да подкрепят Петър Хубчев в битката му с коварна болест.

Борислав трендафилов откри резултата в  15′ на празна врата 2:0 направи  Даниел Димитров в  19′  с удар от от наказателното  поле . Също  Даниел  Димитров в  26′ на празна след грешка на вратаря направи разликата класическа. 4:0 направи  Христомир Иванов в  37′ с глава от наказателното  поле. След паузата Созопол продължи да доминира.

Джоб Руни  покачи на 5:0 в 50′ сам срещу вратаря. Малко след това  Иван Стоянов намали от  от фаул и рикошет в стената. Шестият гол за домакините реализира   Божидар Киряков в 68′ с удар от  от границата на наказателното  поле под гредата Крайният резултат офирми Руни в три минути по-късно.