Созопол удари Марица в дербито на Югоизток(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Созопол победи с 2:0 Марица в среща от 10-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе и дербито от кръга на Югоизток между първия и третия, бе предавано и пряко по KOTASPORT.COM. А нашата медия и занапред ще продължи да предава пряко футболни срещи.С тази победа възпитаниците на Маргарит Димов останаха на върха в групата. Те нанесоха своя удар през първото полувреме, само в разстояние на 4-ри минути. Най-напред Мурад Ибраим откри резултата в 32-та минута. Той направи добавка отблизо ,след отбита от вратаря топка от фаул. В 35-тата Радослав Байчев с истински снаряд от 35 метра вкара и втория гол. След почивката Кристиян Иванов удари и греда за домакините, а Алиев пропусна най-добрата ситуация за гостите, след като остана сам срещу вратаря Васенев,но не успя да го преодолее. Созопол е лидер в класирането с актив от 26 точки и продължава без загуба в първенството. Марица има актив от 19 точки и остава сред челниците.