Созопол удари Добруджа, върна се към победите(ВИДЕО)

0
-
-

В мач между лидерите на Североизток и Югоизток в третото ниво на българския футбол „Добруджа“ загуби от „Созопол“ с 1:3 на стадион „Дружба“ в Добрич. Това бе първа контрола за жълто-зелените,а за Созопол-четвърта. При това в последните три момчетата на Маргарит Димивов

В 11 минута новото попълнение на „Добруджа“ Дейвид Филипов откри резултата. След върната към вратаря на „Созопол“ топка, централният нападател на домакините го притисна и блокира опита му да изрита напред кълбото, което се озова в опразнената врата. В рамките на 5 минути през второто полувреме „Созопол“ обърна резултата в своя полза. Първо в 57 минута Кристиян Иванов изравни, а след това Венцислав Гюзелев се разписа с глава. В оставащото време „Добруджа“ пренесе играта пред вратата на гостите и пропусна няколко добри възможности за гол. В последната минута Кристиян Иванов се разписа за втори път в мача и оформи крайното 3:1 за „Созопол“.