Созопол с убедителна победа над Поморие (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
pomorie sozopol 5
-
-

Созопол постигна убедителна победа в поредната си контрола от зимната подготовка. „Небесносините“ се наложиха с 4:0 като гости на Поморие. Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.

Созопол откри резултата в 13-ата минута. Антонио Ласков центрира от фал, а Петър Генчев отблизо засече с глава за 0:1.

„Небесносините“ удвоиха аванса си в 38-ата минута. Ласков изведе Димитър Законов сам срещу вратаря и нападателят прати топката в мрежата за 0:2.

В 55-ата минута бе оформена класиката в резултата. Милен Гамаков поднесе топката на празна врата на Емануил Манев, който не сгреши за 0:3.

В 70-ата минута Галин Димов с удар от 11 метра оформи крайното 0:4.

В заключителните минути Милен Гамаков направи чудесен индивидуален пробив, нахлу в наказателното поле и стреля. Топката обаче срещна дясната греда.