0
sozopol chernomoretz 57
-
-

Отборът на Созопол победи с 1:0 като гост Гигант в Съединение и узакони второто си място на Югоизток. Срещата бе от 32-ия кръг на Югоизточната трета лига. Срещата бе на практика на една врата, но възпитаниците на Маргарит Димов вкараха единствения гол в мача след 65 минути игра. Младият нападател на Созопол вкара красив гол с глава и донесе три много важни точки на отбора си. Двата отбора си удариха и по една греда, като за домакините тя бе при единствената им атака в мача. Десет минути преди края отборът на Съединение остана с човек по-малко след реферът Стойчо Стоев изгони играч на домакините за груба игра. “ Трудна победа срещу добре организиран отбор. Мисля че контролирахме мача и бе въпрос на време да вкараме гол. Мога само да поздравя и момчетата и треньора за характера и вярата  в победата ни“-коментира изпълнителният директор на Созопол Румен Димов.