0
sozopol beroe 2 dubal (14)
-
-

1:1 приключиха в Марково, местния Сокол и едноименния тим на Созопол. Срещата е от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите уцелиха четири пъти гредите, а техен футболист напусна терена с линейка. Тодор Петков тресна гредата през първото полувреме. След почивката футболистите на Созопол натиснаха. Петков пак насочи топката в гредата. Същото сториха съотборниците му Станислав Митов и Джоб Руни Окпаначи.

В 80-ата минута другия чужденец в тима Келеши Сукес Онвугамба падна лошо и беше откаран с линейка в болницата със съмнение за счупена ключица. Играта беше спряна за 5 минути, заради тежката контузия. След подновяването й се изиграха 10 минути. Джоб Руни Окпаначи вкара поредното си попадение за Созопол. Накрая Стилян Стойчев изравни с уникално изпълнение.