Созопол с фалстарт,не успя срещу Куклен у дома

0
-
-

Лидерът в Югоизточната трета лига Созопол започна пролетния полусезон с домакинско равенство срещу Атлетик Куклен. Срещата завърши 2:2, а възпитаниците на Маргарит Димов пропуснаха да увеличат преднината си на върха пред преследвачите си Марица и Загорец,които загубиха срещите си днес. Домакините дори в един момент бяхя и догонващи в резултата срещу коравите баски от Куклен. През първото полувреме двата отбора не си вкараха гол, но в 51-та минута Трайо Грозев от дузпа откри за Созопол. Само след четири минути при контраатака Мирослав Манев изравни. А след още седем Александър Христев с глава засече центриране за 1:2. Яни Николов в 70-тата минута спаси точката за домакините след корнер и точен удар с глава. Созопол остава на върха в групата с актив 42-точки, с 2 повече от Марица и Загорец.