0
sozopol sliven (18)
-
-

Созопол победи Сливен със 7:0 в контролна среща. На стадион „Арена Созопол“ домакините се наложиха с по-силна игра и пълно превъзходство. . „Небесносините“ бяха подкрепяни от солидна агитка, съставена от малки фенове. Те опитаха да създадат латино атмосфера, като на няколко пъти запалиха димки с небесносин цвят. След края на мача целият отбор на домакините поздрави сърцатите малчугани.

В 10 минута Димитров откри резултата. след като от границата на наказателното поле прехвърли излезлия да го пресрещне вратар. В 34-та минута  Митов засече отблизо центриране от корнер и удвои.
Резултатът стана 3:0, след като Тодор Петков в 42-та минута ‘ с глава отбеляза отблизо, след центриране отдясно на Галин Димов.
През втората част превъзходството на Созопол продължи. Четвъртият гол отбеляза  Келеши в 75-та минута,  сам срещу вратаря. В 80-та минута Окпаначи покачи на 5:0 след попадение от дузпа. За 6:0 отново точен бе  Окпаначи в 90 -а минута, а крайното 7:0 оформи пак той, реализирайки хеттрик.